Līva, Līvija, Andra
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Izveido Bronhiālās astmas kabinetu

Ventspils slimnīcā izveidots Bronhiālās astmas kabinets, kurā pacienti tiks pieņemti uz valsts apmaksātām konsultācijām.


Bronhiālās astmas kabinets strādās katru darbu dienu, un pacientus tajā konsultēs plaušu slimību speciālists – pulmonologs, internists dr. Indra Fabriciusa un internists dr. Agnese Valdmane, bet izmeklēšanas ar spirometru veiks terapijas māsa Ginta Pulmane.

Kā skaidro dr. Fabriciusa, kabinets izveidots ar nolūku pacientiem noteikt elpas trūkuma iemeslus. Elpas trūkums ir samērā izplatīta problēma un iemesli tam var būt vairāki. Kabinetā pielietotā izmeklēšanas metode, kas ir vienkārša un viegli izpildāma, var palīdzēt precizēt diagnozi – vai tā ir bronhiālā astma, hroniska obstruktīva plaušu slimība (HOPS), kas ir samērā izplatīta saslimšana, īpaši smēķētāju vidū, vai arī elpas trūkumam ir cits iemesls un pacientam būtu jāvēršas pie citiem speciālistiem. Piemēram, elpas trūkumu var izraisīt sirds patoloģijas vai citas saslimšanas, kuru rezultātā veidojas izmaiņas plaušās.

Kabinetā pacientu izmeklēšanai tiek pielietota spirometrijas metode ar bronhu dilatācijas testu. Izmeklēšanas laikā pacients speciālā iemutī, kas ir pieslēgts pie datora, veic atkārtotus mierīgas un maksimāli straujas ieelpas un izelpas manevrus – tādējādi tiek noteikts plaušu tilpums un gaisa plūsmas rādītāji. Iegūtie dati tiek salīdzināti ar normas rādītājiem, kas ir atkarīgi no katra indivīda auguma, dzimuma un vecuma. Daktere stāsta, ka visvairāk noviržu no normas līknē parādās ar bronhiālo astmu slimojošiem cilvēkiem.

Slimnīcas pieredze rāda, ka ar bronhiālo astmu sirgstošie pacienti slimnīcā nonāk retāk, jo šobrīd ir pieejami efektīvi medikamenti, un, ja tos pareizi lieto, pacients ar savu slimību var sadzīvot. Salīdzinoši bieži stacionārā nonāk slimnieki ar HOPS. Dr. Fabriciusa akcentē, ka šī slimība ir pat nopietnāka, jo tā ar laiku skar visu organismu. To neārstējot, slimība iet plašumā un bojā ne tikai plaušas, bet veidojas arī sirds patoloģijas, tāpat šos pacientus biežāk skar infarkti, onkoloģiskās slimības un nieru mazspēja. Šie pacienti arī biežāk saaukstējas un elpas trūkums progresē. HOPS skar aptuveni trešo daļu smēķētāju, kuru smēķēšanas stāžs pārsniedz 15 gadus.

Pacienti kabinetā tiks pieņemti no rītiem. Pirms izmeklēšanas cilvēks nedrīkst lietot medikamentus, kas paplašina bronhus. Pretējā gadījumā viņš būs zāļu ietekmē un rezultāts vairs nebūs tik precīzs. Pēc spirometrijas veikšanas ārsti konsultēs, kāda ārstēšana jāveic, vai arī noteiks papildus izmeklēšanu, piemēram, uztaisot rentgenu, analīzes vai veicot plašāku izmeklēšanu stacionārā. Tāpat kabinetā varēs kontrolēt, kāds ir ārstēšanas efekts. Jāpiebilst, ka gan bronhiālās astmas, gan HOPS pacientiem pienākas atlaižu medikamenti.

Bronhiālās astmas kabineta apmeklēšanai pacientiem nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Tādējādi pacientam ir nodrošināta valsts apmaksāta vizīte un viņam jāveic tikai pacientu iemaksa – trīs lati. Pierakstīties var slimnīcas reģistratūrā pa tālruni 63624665.

Komentāri par rakstu: Izveido Bronhiālās astmas kabinetu
Camilla Karlsen
14.12.2020 10:21:57
Piesakieties aizdevumam ar NOVA GLOBAL FINANCE ar 3% procentu likmi, nosūtiet e-pastu uz (novaglobalfinances@gmail.com) VAI sazinieties ar Camilla Karlsen pa tālruni whatsApp: +31642117819, lai iegūtu vairāk informācijas un mutiskas instruktāžas. Piesakieties T & C.
23456Klein
11.11.2020 17:22:44
Labdien, mani sauc Klaudija Kleina, es esmu vāciete un sniedzu finanšu pakalpojumus. Vai jums nepieciešams ātrs, ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kas ir tikai 3%? Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē? vai arī jūsu banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu? Mēs piedāvājam drošus aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevuma piedāvājumu, nosūtiet man savu pieprasījumu pa e-pastu: spotlightglobalservices@gmail.com vai WhatsApp: +4915758108767 * Vai jūs meklējat līdzekļus parādu dzēšanai? * Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai? * Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai? * Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā? * Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem? Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es jums varu palīdzēt. * Es varu jums piedāvāt aizdevumu līdz EUR 15 000 000. * Jūs varat izvēlēties no 1 līdz 30 gadiem atmaksai. * Jūs varat izvēlēties starp mēneša un gada atmaksas plānu. * Elastīgi aizdevuma noteikumi. Ja jūs interesē, sazinieties ar mani, izmantojot šo e-pasta adresi: | spotlightglobalservices@gmail.com | Vai WhatsApp: +4915758108767 Jums ir 100% garantija, ka aizdevumu saņemsiet šī aizdevuma darījuma beigās. Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial || Mēs aizraujamies, lai finanšu iekļaušana tiktu skaitīta. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību. Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski. Silti sveicieni Klaudija Kleina
loans lender
05.11.2020 17:38:41
Guaranteed Instant cash offer here Online apply now We give out from a minimum range of $2000. Whats-app us on: +447440072239 globalendinghome@gmail.com Mr Koeman Majda.
osman ibrahim
05.11.2020 17:37:46
We offer personal Business loans services around the world. We strive to provide high quality service and high customer satisfaction, while possible financial services. We pride ourselves on our commitment to our customers; We can give you personal loans, auto loans, business / investment loans, short term loans. You can contact us for an affordable loan now at 2% interest rate. Contact us now via E-mail: abdullahibrahimlender@gmail.com WhatsApp Number +918929490461 Mr Abdullah Ibrahim
Susan Benson
02.11.2020 13:29:50
Sveikas dāmas un kungi, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants. Vai projekta pabeigšanai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums? ja atbilde ir apstiprinoša, iesaku sazināties ar manu firmu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai nosūtiet man ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un uzreiz saņemiet atbildi. Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa un īstermiņa finanšu mērķus. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu sniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā. Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu; * Ērtības - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā. * Elastīga summa - jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties. * Ātrais tiešais finansējums - saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas. * Elastīga procentu likme 3%. * Augstas apstiprināšanas likmes * Elastīga atmaksa - jūs saņemat iespēju izvēlēties atmaksas datumu - reizi nedēļā, mēnesī vai gadā uz 1-30 gadiem. * Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma. * Personalizēta vadība un zināšanas. * Nav slēptu maksu Nepazaudējiet iespēju līdzekļu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tūlīt, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot: E-pasts: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com WhatsApp: +447903159998 Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.
Claudia Klein
06.02.2020 18:08:48
Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants. Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu. Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī. Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu. Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!
christy walton
27.01.2020 13:15:59
Dajem kredite tvrtkama i pojedincima s prihvatljivim kamatama od 2%. Ako ste zainteresirani za ponudu zajma, pišite na: (christywalton355@gmail.com).
YALOANS
15.11.2014 18:12:21
Vai jums ir nepieciešams lauksaimniecibas, students, parads, buvniecibu, vai konsolidaciju aizdevumu, ludzu sazinieties Yakubu Afentokhai aizdevumu uznemumiem LTD uz šadu e-pastu (yakubuafentokhai@yahoo.com) vai (yakubuafentokhailoans@admin.in.th).
Studējošā studente
10.04.2012 20:02:15
Ja jūs slimojat ar ASTMU, piedalieties pētījumā un aizpildiet aptauju jaunieši/pieaugušie no 18 līdz 35 gadiem: http://www.visidati.lv/aptauja/663459344/
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Sestdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 2...4 °C
 Z/R vējš 7..9 m/s

Sestdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 2...4 °C
 Z/R vējš 8..10 m/s

Sestdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 2...4 °C
 Z/R vējš 7..9 m/s

Sestdien vakarā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 1...3 °C
 R vējš 3..5 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni