Menarda, Elma, Elna
 
 • palīdzēt nopietniem cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama
  palīdzēt nopietniem..
  kredīta piedāvājums starp nopietnām personām
  kredīta piedāvājums starp..
  Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com
  Kredits Piedavat aizdevumus..
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
Latvijā radīts jauns, starptautisks sociālais portāls

VATP Biznesa inkubatora uzņēmums A Class International izveidojis jaunu, starptautisku komunikācijas portālu Mytrainerclub.com fitnesa profesionāļiem un veselīga dzīvesveida atbalstītājiem. Portāla galvenā priekšrocība ir tajā integrētā inovatīvā lietotāju, proti, profesionāļu un vienkārši aktīva dzīvesveida piekritēju, plūsma. Abām grupām ir atsevišķas pieejas portāla videi, tomēr satikšanās iespējama Virtuālajās treniņa zālēs (Gym Room). Portāla centrā ir regulāra ziņu plūsma par aktuālāko veselīga dzīvesveida uzturēšanā, kā arī interaktīvs Realitātes šovs, kurā divi drosmīgi cilvēki ļauj sekot līdzi savai ikdienas cīņai ar liekajiem kilogramiem.

Fitnesa profesionāļiem Mytrainerclub.com piedāvā visas ierastās sociālo tīklu pamatfunkcijas - draugu pievienošana, bilžu/video izvietošana, jaunumu pievienošana, pasākumi, forums, konkursi, veikals, kā arī unikālā iespēju izveidot savu Virtuālo treniņa zāli (Gym Room). Tajā iespējams pulcēt savus klientus, domubiedrus, fanus un veidot slēgtā lokā informācijas apmaiņu, kurai nereti pietrūkst laika klātienē pirms vai pēc treniņa. Virtuālajā treniņa zālē tehniski var ievietot visa veida informatīvo materiālu – bildes, video, treniņu grafikus, afišas, tādējādi aizstājot personīgo mājas lapu.

Vienkāršie lietotāji jeb veselīga dzīvesveida atbalstītāji, reģistrējoties portālā, var izvēlēties un pieteikties par sekotāju ikvienai Virtuālajai treniņa zālei, lai komunicētu ar savu treneri vai citu profesionāli, kura viedoklis un dzīves uztvere liekas respektabla un interesanta.

Jāsaka, ka projekts vēl ir tikai attīstības pirmajā posmā un jau tuvākajā laikā plānotas daudzas interesantas un noderīgas papildu funkcijas. Portālu pozitīvi novērtējuši lietotāji gan no Latvijas, gan ārvalstīm. Projektam neilgā laika posmā jau ir liels sekotāju pulks populārākajos sociālajos tīklos, tādos kā Facebook.com un Twitter.com.

Portālā Mytrainerclub.com iespējams reģistrēties, aizpildot vienkāršu anketu vai izmantot jau esošus Facebook piekļuves datus.

Tuvākajā nākotnē portāla izstrādātāji plāno ieviest ģeogrāfisko atlases sistēmu ar iespēju atlasīt vienkopus visu informāciju par sev interesējoša reģiona aktualitātēm fitnesā un veselīgā dzīvesveidā – treneru profili, pasākumi, meistarklases, izstādes, gadatirgi, izglītības iestādes, video konferences, tiešās translācijas no treniņzālēm un daudzas citas globālās fitnesa pasaules aktualitātes.

Komentāri par rakstu: Latvijā radīts jauns, starptautisks sociālais portāls
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Trešdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 9...11 °C
 A vējš 1..3 m/s

Trešdien rītā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 11...13 °C
 Z/A vējš 2..4 m/s

Trešdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 Z/A vējš 2..4 m/s

Trešdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 Z/A vējš 3..5 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
palīdzēt nopietniem cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama
palīdzēt nopietniem cilvēkiem, kuriem tā nepieciešama