Rudīte, Everts
 
 • Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com
  Kredits Piedavat aizdevumus..
  Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
 • Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
  Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
 • Suņuki
  Suņuki..
  PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
Ventspilī būs vairāki jauni bērnu rotaļlaukumi

2012.gadā Ventspilī uzsākta plašas bērnu laukumu būvniecības programmas īstenošana, kas turpināsies arī nākamajā gadā – papildus jau esošajām divām bērnu pilsētiņām, kuras aprīkotas ar rotaļu iekārtām visām vecuma grupām, un citiem jau iekārtotajiem bērnu rotaļlaukumiem nolemts veidot vēl vairākus rūpnieciski ražotus un modernus bērnu rotaļu laukumus tuvāk bērnu dzīves vietām.

Kā pastāstīja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, rotaļlaukumus izvietos daudzdzīvokļu māju iekškvartālos un citās publiskās brīvi pieejamās vietās pilsētā. Šogad jau ierīkoti trīs šādi laukumi – Talsu ielā 7/7A, Usmas ielā 16 un Jūras ielā 3A.

2013.gadā plānots ierīkot vēl sešus rotaļu laukumus – pie Ventspils 5.vidusskolas, Lidotāju ielas iekškvartālā starp Talsu ielu un Lidotāju ielu, Talsu ielā 12 pie Pārventas tirgus, Brīvības ielā 21a jeb iekškvartālā starp Lielo prospektu, Brīvības ielu un Sarkanmuižas dambi, Inženieru ielā 93 un Gāliņciema centrā jeb Virves ielā 3/3A. Tāpat nākamajā gadā plānots ar jaunām rotaļu iekārtām papildināt abas bērnu pilsētiņas.

„Līdz šim pilsētā izmantojām galvenokārt firmu „Hags” un „Lapset” ražotās rotaļu iekārtas, taču Pilsētas attīstības komisijā koleģiāli lēmām, ka vajadzētu kaut ko pamainīt, lai nav tā, ka viss vienā risinājumā,” skaidro Lembergs, piebilstot, ka lielākā daļa jauno rotaļu elementu noskatīti izstādēs ārvalstīs. Jaunās rotaļu iekārtas būs ražotas Francijā un Vācijā.

Vairākās vietās pilsētā – pie 5.vidusskolas, Talsu ielā un Virves ielā 3/3A – pēc ventspilnieku ierosinājuma iecerēts uzstādīt arī āra trenažierus. „Kad atklājām rotaļlaukumu Talsu ielā, pienāca cilvēki, kas tur dzīvo, un teica, ka viņi arī gribētu tādus trenažierus. Paskatīsimies, kāds būs pieprasījums arī citās vietās,” norāda pašvaldības vadītājs.

Jaunas atrakcijas nākamajā pavasarī uzstādīs arī Ventspils Piedzīvojumu parkā – iecerēts, ka līdzšinējām atrakcijām pievienosies mākslīgā ledus slidotava, kurā visu gadu varēs slidot, bamperlaivas, pilsētiņa, kurā bērni varēs braukt ar mašīnām, apgūstot satiksmes noteikumus, un citas atrakcijas.

Komentāri par rakstu: Ventspilī būs vairāki jauni bērnu rotaļlaukumi
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Ceturtdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 D/R vējš 3..5 m/s

Ceturtdien rītā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 R vējš 4..6 m/s

Ceturtdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 17...19 °C
 D/R vējš 5..7 m/s

Ceturtdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 D/R vējš 5..7 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com
Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com