Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs
 
 • Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com
  Kredits Piedavat aizdevumus..
  Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
 • Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
  Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
 • Suņuki
  Suņuki..
  PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
Jau 500 cilvēku saņēmuši Ventspils ventus

Interese par Ventspils ventiem ir milzīga. Ventspils Tūrisma informācijas centrā, kas pārvērties Ventspils ventu (VV) bankā, venti izsniegti jau ap 500 cilvēkiem un interese turpina augt. Lai apkalpotu klientus pēc iespējas ātri, Tūrisma informācijas centram piesaistīts papildus personāls.


Vakar pirmās pusstundas laikā tika apkalpoti 60 cilvēki, bet šorīt, 13. oktobrī, no plkst 8:00 līdz plkst. 12:00 VV saņēmuši jau 440 cilvēki. Vakar pirmie VV kārotāji ieradās jau dažas minūtes pēc Rīgā notikušās preses konferences.

Vislielākā interese par Ventspils vietējo „valūtu” šobrīd ir tieši ventspilniekiem. Viņi stāsta, ka ļoti lepojas ar savas pilsētas naudu un vēlas to gan tērēt tūrisma objektos, gan paturēt piemiņai, gan dāvināt saviem draugiem no citām pilsētām. Populārākā vieta, kur ventspilnieki gatavi tērēt ventus ir Ūdens piedzīvojumu parks.

Pirmos VV saņēma ventspilniece Marta Jansone, kura stāsta: „Man ļoti patīk šī ideja. Man pašai pieder kafejnīca un ceru, ka Ventspili apmeklēs arvien vairāk viesu, kas pusdienos arī manā kafejnīcā. Par vērtīgāko uzskatu to, ka šāda akcija tiek sākta pēc aktīvās tūrisma sezonas beigām, lai veicinātu Ventspils apmeklēšanu rudenī un ziemā, kad tūristu plūsma samazinās. Savus iegūtos 300 ventus domāju dāvināt draugiem. Es ierosinātu izgatavot speciālu ventu dāvanu komplektu. Domāju, ka tam būtu liels pieprasījums.”

Ventus ierodas saņemt arī tūristu grupas no dažādām pilsētām. Tos šorīt saņēma Liepājas 1.gimnāzijas 7 a kase, Aizputes 3 a un 7 b klases skolēni, Kuldīgas Centra vidusskolas 5 b un 5a klase. Viņi stāsta , ka norēķināsies ar ventiem Jaunrades namā un Livonijas ordeņa pilī. Bet Ventspils profesionālās vidusskolas Ziemeļkurzemes profesionālās izglītības kompetences centra 20 audzēkņu grupa cer ventus iztērēt Ventspils kafejnīcās.

Jau iepriekš informējām , ka apgrozībā laists 1 milj. ventu, pieejami pieci dažādi nomināli - 5, 10, 20, 50 100 naudas zīmes. Ar ventiem būs iespēja norēķināties iecienītākajās Ventspils vietās, piemēram, planetārijā, Ūdens piedzīvojumu parkā, slēpošanas kalnā „Lemberga hūte”, Livonijas ordeņa pilī, viesu namā „Ostmala”, piejūras kempingā, kafejnīcās - „T33”, „Jūras brīze”, „ „Don Bazil” u.c.

Pašlaik ventus savā īpašumā var iegūt divos veidos – līdz šī gada 1.decembrim apmeklējot Ventspils pilsētu un iegriežoties Tūristu informācijas centrā vai izveidojot video par Ventspili pilsētas konstruktora mājas lapā www.visitventspils.com. Par pilsētas apmeklējumu būs iespēja saņemt 300 ventus, bet par video izveidošanu – 500 ventus.

Komentāri par rakstu: Jau 500 cilvēku saņēmuši Ventspils ventus
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Pirmdien vakarā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 R vējš 9..11 m/s

Otrdien naktī

Apmācies, lietus
 10...12 °C
 R vējš 8..10 m/s

Otrdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 11...13 °C
 R vējš 6..8 m/s

Otrdien dienā

Apmācies, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 D/R vējš 1..3 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com
Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com