Asna, Asne, Zaiga
 
 • kredīta piedāvājums starp nopietnām personām
  kredīta piedāvājums starp..
  Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com
  Kredits Piedavat aizdevumus..
  Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
 • Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
  Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
 • Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
  PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
Policijas ziņas

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde informē par aizvadīto dienu likumpārkāpumiem.

 


11. jūnijā ap plkst. 09:21 Ventspils novada Ugāles pagastā 1977. gadā dzimis vīrietis atkārtoti gada laikā bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām vadīja transportlīdzekli Volvo 740. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Viņš savā automašīnā pārvadāja arī dažādus metāllūžņus.

11. jūnijā ap plkst. 14:20 konstatēts, ka Piltenes pagastā, autoceļa malā pie Zūru dīķa no kokmateriālu krautuves nozagta malka (30 kubikmetru). Materiālos zaudējumus un notikušā apstākļus precizē.

Laika posmā no 8. jūnija pēcpusdienas līdz 11. jūnija rītam Ventspilī, Rūpniecības ielā, no kāda uzņēmuma administrācijas ēkas nozagta metāla kaste ar naudu. Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 10. jūnija līdz 11. jūnijam Ventspils novada Tārgales pagastā no darbnīcas, uzlaužot ārdurvis, nozagts kokapstrādes aparāts, līdz ar to nodarīts materiāls zaudējums Ls 2000 apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

11. jūnijā ap plkst. 19:30 Ventspilī pa Kaiju ielu 1961. gadā dzimusi sieviete vadīja transportlīdzekli Ford focus, un, iebraucot krustojumā ar Talsu ielu, neizpildīja ceļa zīmes "Dodiet ceļu!" prasības un izraisīja sadursmi ar transportlīdzekli Volvo V40, kuru vadīja 1937. gadā dzimis vīrietis. Sadursmes rezultātā transportlīdzeklis Volvo V40 uzbrauca elektropārvades stabam, to bojājot. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

11. jūnijā ap plkst. 19:40 Ventspilī pa Inženieru ielu 1950. gadā dzimis vīrietis vadīja motociklu Kawasaki ER500, un, nepārliecinoties par satiksmes drošību un veicot apdzīšanas manevru uz gājēju pārejas, krustojumā ar J.Poruka ielu izraisīja sadursmi ar transportlīdzekli BMW 330. Sadursmes rezultātā motocikls uzbrauca arī autostāvvietā novietotam transportlīdzeklim Opel Vectra. Motocikla vadītājs ar vairākiem kaulu lūzumiem un smadzeņu satricinājumu nogādāts slimnīcā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

11. jūnijā ap plkst. 23:15 uz "Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu" no Ventspils novada Ugāles pagasta tika nogādāta 1978. gadā dzimusi sieviete ar miesas bojājumiem, ko guvusi alkohola lietošanas laikā. Uzsākts kriminālprocess.

Laika posmā no 11. līdz 12.jūnijam Ventspils novada Vārves pagastā no gāzes balonu glabātavas nozagti seši gāzes baloni. Materiālais zaudējums Ls 94. Uzsākts kriminālprocess.

12.jūnijā plkst. 09.00 Ventspilī, Celmu ielā, konstatēts, ka no neaizslēgtas pirts un garāžas telpas ir nozagtas dažādas mantas. Materiālais zaudējums Ls 578. Uzsākts kriminālprocess.

12.jūnijā plkst.15.05. Ventspilī, Lielajā prospektā, 1942. gadā dzimis vīrietis, vadot mopēdu Wonjan NJ50, uzbrauca priekšā stāvošai a/m Škoda Octavia. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

13.jūnijā no plkst.01:00- 08:30 Ventspilī, Saldus ielā, izņemts garāžas logs un no nozagtas mantas: ūdens sūknis, elektrības ģenerators un elektriskais urbis. Uzsākts kriminālprocess.
 

Komentāri par rakstu: Policijas ziņas
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Ceturtdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 14...16 °C
 D/R vējš 4..6 m/s

Piektdien naktī

Apmācies, bez nokrišņiem
 12...14 °C
 D/A vējš 2..4 m/s

Piektdien rītā

Apmācies, bez nokrišņiem
 13...15 °C
 A vējš 2..4 m/s

Piektdien dienā

Apmācies, bez nokrišņiem
 15...17 °C
 Z vējš 0..2 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
kredīta piedāvājums starp nopietnām personām
kredīta piedāvājums starp nopietnām personām