Zelma, Zemgus, Virma
 
 • kredīta piedāvājums starp nopietnām personām
  kredīta piedāvājums starp..
  Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com
  Kredits Piedavat aizdevumus..
  Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
 • Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
  Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
 • Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
  PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
Ventspils „Ģimenes aptiekās” var iegādāties SOS bērnu ciemata labdarības kartītes

Turpinot jau vairāku gadu sadarbību ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, „Ģimenes aptiekas” pirmssvētku laikā visā aptieku tīklā, tostarp Ventspilī uzsākušas svētku kartīšu tirdzniecību ar īpašu pievienoto vērtību. Tās ir zīmējuši SOS bērnu ciemata bērni, un visa kartīšu tirdzniecībā iegūtā nauda tiks novirzīta, lai daudzu bērnu dzīvi piepildītu ar prieku un radītu tiem drošu, ģimenisku vidi SOS bērnu ciematos.


Vienas kartītes cena ir 50 santīmu. SOS ciematu bērnu zīmētās kartītes vairāk nekā 50 „Ģimenes aptiekās” visā Latvijā varēs iegādāties līdz pat 2012.gada janvārim.

„„Ģimenes aptiekas” ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju sadarbojas jau trešo gadu pēc kārtas, atbalstot bērnu interešu izglītības aktivitātes un projektus. Taču mazajiem ciemu iemītniekiem ir vēl daudz citu vēlmju un nepieciešamību – ģimenes sajūtu un mīlestību sniedz audžu mammas, taču ikdienas lietas sarūpēt var palīdzēt ikviens interesents, piemēram, iegādājoties bērnu zīmētās labdarības kartītes,” saka „Ģimenes aptieku” Pārdošanas attīstības vadītājs Egils Tēbelis.

„Ik gadu pasaulē aizceļo sirsnīgas labdarības Ziemassvētku kartītes, kuru motīvus zīmējuši bērni no SOS bērnu ciematu ģimenēm. Esam īpaši priecīgi, ka šogad kartītes būs pieejamas arī „Ģimenes aptiekās” visā Latvijā un šādi iepriecinās svētkos vēl vairāk cilvēku. Katrs, kas iegādāsies saviem Ziemassvētku sveicieniem mūsu sagatavotās kartītes ar pirkumu atbalstīs SOS bērnu ciematu ģimenes”, norāda Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

„Ģimenes aptiekas” aicina arī citus uzņēmumus un iestādes, kuras ir apsveikuma kartīšu meklējumos, iegādāties tās cēlu mērķu vārdā un izvēlēties SOS bērnu ciematu bērnu zīmētos darbus. Kartīšu pasūtījumu var veikt mājas lapā www.bernusosciemati.lv vai, rakstot uz e-pastu dace@sosbca.lv.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir sociālā labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušajiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus. Latvijā organizācija darbojas no 1997.gada. Patlaban SOS bērnu ciematos dzīvo 145 bērni no visas Latvijas.

„Ģimenes aptieku” tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, un tas pieder „Hansa Pharma”. Uzņēmums dibināts 1995. gadā un ir viens no „Phoenix Group” uzņēmumiem, kas savukārt ir vislielākais medikamentu tirgotājs Eiropā. Patlaban „Ģimenes aptiekas” apvieno 51 aptieku un 4 aptieku filiāles.

Komentāri par rakstu: Ventspils „Ģimenes aptiekās” var iegādāties SOS bērnu ciemata labdarības kartītes
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Piektdien naktī

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 15...17 °C
 R vējš 1..3 m/s

Piektdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 17...19 °C
 Z/R vējš 0..2 m/s

Piektdien dienā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 19...21 °C
 R vējš 1..3 m/s

Piektdien vakarā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 18...20 °C
 D/R vējš 0..2 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
kredīta piedāvājums starp nopietnām personām
kredīta piedāvājums starp nopietnām personām