Rudīte, Everts
 
 • Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com
  Kredits Piedavat aizdevumus..
  Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
 • Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
  Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
 • Suņuki
  Suņuki..
  PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
5.decembrī tiks atklāta Ventspils metināšanas rūpnīca

Trešdien, 2012.gada 5.decembrī, notiks svinīga SIA „Ventspils metināšanas rūpnīca” ražošanas korpusa atklāšana. Jaunā rūpnīca atrodas Ventspilī, Rūpniecības ielā 39, un specializējas lielizmēra augstas kvalitātes un drošības metāla konstrukciju izgatavošanā.


SIA „Ventspils metināšanas rūpnīca” ir jauna komercsabiedrība, kas dibināta 2010.gadā, lai Ventspilī izveidotu lielizmēra metāla konstrukciju ražošanas rūpnīcu.

Rūpnīcā uzstādīts jaudīgas iekārtas un aprīkojums, tostarp plaša izmantojuma metināšanas aprīkojums, automatizēta strūklas drupināšanas kamera, krāsošanas cehs, dažāds metālu griešanas aprīkojums un citi. Tā, piemēram, ar CVP vadāmie darbgaldi ļauj veikt lielgabarīta mezglu un izstrādājumu apstrādi, FICEP ražotais dziļurbšanas trīsvārpstu darbgalds ar programmējamu vadību ļauj automātiskajā režīmā urbt atveres dažādos profilos trijās asīs, ar urbuma diametru līdz 50 mm, ESAB ražotā metināšanas līnija ar kusni spēj sametināt nepārtrauktu metināto savienojumu līdz 25 000 mm gariem izstrādājumiem. Ražotnē darbojas moderna augstražīga COMBIREX 4000 gāzgriešanas un plazmgriešanas mašīna. Klientiem tiek piedāvāts pilns pakalpojumu klāsts, sākot ar vienkāršu metāla griešanu, projekta dokumentācijas sagatavošanu līdz metāla konstrukciju izgatavošanai, piegādei un montāžai. Viens no būtiskākajiem faktoriem, kas ļauj ietaupīt pasūtītāja naudu, ir metāla velmējumu tiešās piegādes no ražotājiem. Uzņēmums izveidojis stabilu sadarbību ar metāla velmējumu rūpnīcām Eiropā, Ukrainā un Krievijā. Ventspils metināšanas rūpnīcā ražotā produkcija atbilst Eiropas standartiem un ir atzīmēta ar CE marķējumu.

Uzņēmuma darbības jauda ir līdz 600 tonnām mēnesī. Šobrīd uzņēmumā jau strādā vairāk kā 50 darbinieku, bet tuvākajā laikā to skaitu plānots palielināt līdz 80. Projekta „Lielizmēra metāla konstrukciju rūpnīcas izveide Ventspilī” realizācijai uzņēmumam izdevās piesaistīt arī ES līdzekļus. Metāla konstrukciju ražošanas līnijā kopā investēti aptuveni 3,5 miljonus eiro (2,46 miljonus latu).

SIA „Ventspils metināšanas rūpnīca” svinīga atklāšana notiks 2012.gada 5.decembrī 11.00 Ventspilī, Rūpniecības ielā 39.

Komentāri par rakstu: 5.decembrī tiks atklāta Ventspils metināšanas rūpnīca
glenn
12.06.2016 11:29:51
Mēs piedāvājam biznesa aizdevumu ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3%, no 1 gada līdz 30 gadiem atmaksas termiņa. Mēs dodam aizdevumus no 5,000.00 $ līdz 15 miljoniem ASV dolāru. Mēs arī sniegt biznesa aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem, mēs dodam viņiem aizdevumus, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai uzlabot savu biznesu ar likmi 3%. Mēs varam aizdot jums līdz $ 15000000. Lai iegūtu vairāk informācijas, E-pasts: zionloanfirm.ltd@gmail.com
Vārds 

Komentārs 


 
Ziņas
Laika ziņas

Ceturtdien naktī

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 D/R vējš 3..5 m/s

Ceturtdien rītā

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 R vējš 4..6 m/s

Ceturtdien dienā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 17...19 °C
 D/R vējš 5..7 m/s

Ceturtdien vakarā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 16...18 °C
 D/R vējš 5..7 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com
Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com