Uga, Hugo, Uģis
 
 • Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
  Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
 • Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
  Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
 • PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
  Jaunsargi piedalās „Vīru spēles- Jaunsardzei 20”
  Jaunsargi piedalās „Vīru..
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012
  Ventspils. Ziedu paklāji 2012..
Konkursa „3. Prātnieks” uzvarētāji

Noslēdzies „3. Prātnieks” konkurss, kurā lietotājiem bija iespēja risināt mīklas „Bļoda” un „Tase”. Ir noskaidroti abu mīklu uzvarētāji.


Par mīklas „Bļoda” uzvarētāju kļuva Gunārs Sedliņš un saņēma naudas balvu 5,00 Ls apmērā. Savukārt par mīklas „Tase” uzvarētāju kļuva Sandis Kažmirs, kurš arī saņēma naudas balvu 5,00 Ls apmērā. Jāpiezīmē, ka Sandis jau otro reizi ir uzvarējis Prātnieka konkursā. Sirsnīgi sveicam uzvarētājus.

Ir sācies „4. Prātnieks” konkurss, kur lietotājiem tiek dota iespēja atminēt krustvārdu mīklu „Cicerons”. Par mīklu ir iespējams iegūt 15,00 Ls naudas balvu. Konkurss sākās 24. janvārī un noslēgsies 14. februārī pulksten 22:00.

Lai varētu piedalīties Prātnieka konkursā Jums ir jāreģistrējas portālā, un jāsāk minēt mīklas! Konkursa uzvarētājs būs tas, kurš iegūs visvairāk punktu (vispareizāk būs atminējis mīklu). Ja punktu skaits būs vienāds (vairāki būs mīklu atminējuši pareizi), uzvarētāju noskaidros programma. Viens pareizi atminēts burts ir viens punkts.

Konkursa dalībniekam ir iespēja ar SMS palīdzību pasūtīt papildus punktus (viens punkts ir viens burts), kurus var izmantot, lai parādītu burtu, pārbaudītu vai atrisināta mīkla pareizi un lai parādītu kļūdas.

Izmanto iespēju, un varbūt tieši Tu kļūsi par nākamo Prātnieka konkursa uzvarētāju!

Novēlam veiksmi mīklu risināšanā!

 

Komentāri par rakstu: Konkursa „3. Prātnieks” uzvarētāji
drisang
31.01.2015 21:35:07
Sveiki Mr & Mrs It īpaši, Šveicē, Kanādā, Beļģijā vai franču valodā, cita valsts esmu gatavs piedāvāt 500 miljonus € līdz € 10 ikvienam varēs atmaksāt ar procentu likmi 3% visiem, kas interesējas e-pastu man, kāds nav nopietni s atturēties. Mums ir personas, kas piedāvā aizdevumus starp indivīdiem, kam nepieciešama nopietna mazajiem uzņēmumiem, personas investīcijas tikai 3% līdz 5% interese par pieprasīto darīt rate.Nous vietējos aizdevumus un starptautisko aizdevumu, lai summai cilvēki visā world.We dot aizdevumus, kas jums jāmaksā ir minimāla. Mūsu organizācija nav banka. Sazinieties ar mums šodien, un ļaujiet mums zināt naudas summu, kuru vēlaties prêter.nous esam gatavi apmierināt mūsu klientus 72 stundu laikā pēc Jūsu pieprasījuma formulé.si jūs interesē saņemšanas, lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pasts: drisang.bernd@hotmail.com
juu
27.01.2010 19:34:42
Ju huuu... apsveicam!!!!
Vārds 

Komentārs 


 
Foto galerijas
Laika ziņas

Sestdien dienā

Apmācies, bez nokrišņiem
 7...9 °C
 D/R vējš 5..7 m/s

Sestdien vakarā

Apmācies, bez nokrišņiem
 6...8 °C
 R vējš 4..6 m/s

Svētdien naktī

Mākoņains, bez nokrišņiem
 7...9 °C
 Z/R vējš 6..8 m/s

Svētdien rītā

Skaidrs, bez nokrišņiem
 5...7 °C
 Z vējš 8..10 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
Amerikāņu akitas kucēni
Amerikāņu akitas kucēni