Šis raksts izdrukāts no portāla ventspilnieki.lv
Kategorija:    Portāla jaunumi
Adrese: http://www.ventspilnieki.lv/portala_jaunumi/09112009_piedalies_portala_veidosana/
Piedalies portāla veidošanā!

Ikvienam portāla apmeklētājam ir tiesības un iespēja piedalīties portāla veidošanā. Gan Ventspils iedzīvotāji, gan uzņēmēji ir laipni lūgti pastāstīt citiem par sev interesējošām un aktuālām lietām. Portāls sniedz virkni dažādu iespēju kā to izdarīt.


Reģistrējies un veido portālu kopā ar mums!

Portāls ventspilnieki.lv sniedz lielisku iespēju portāla apmeklētājiem – veidot portālu kopā!

Ikvienam ir iespēja, aizpildot Reģistrācijas formu, kļūt par portāla reģistrētu lietotāju, kas pavērs virkni iespēju, kā piedalīties portāla veidošanā. Pēc reģistrācijas tiek izveidots profils, no kura ir iespējams pievienot rakstus, foto albūmus, blogus, dzeju un stāstus.

Tie, kas vēlas aktīvi darboties ir laipni aicināti reģistrēties!

Rakstu publicēšana sadaļā Ziņas

Rakstus ir iespējams publicēt sadaļā Ziņas sekojošās kategorijās: Jaunumi Ventspilī; Paziņojumi; Sabiedrība; Pilsēta; Kultūra un Izklaide; Izglītība; Veselība; Bizness; Kriminālziņas; Sports; Aktuālais Latvijā.

Preses relīzes, rakstus, paziņojumus, aktualitātes par kurām vēlaties informēt Ventspils sabiedrību, lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@ventspilnieki.lv  Rakstiem iespējams piesaistīt fotoalbumu un video, tāpēc arī tos variet sūtīt kopā ar rakstiem!

Izmantojiet iespēju reģistrēties portālā, aizpildot Reģistrācijas formu, jo kļūstot par reģistrētu portāla lietotāju Jums būs iespēja pašiem ievietot portālā rakstus, foto albūmus. 

Aktuālo un gaidāmo pasākumu ievietošana Pasākumu kalendārā

Iespēja ievietot aktuālos un gaidāmos pasākumus sadaļā Pasākumi sekojošās kategorijās un apakškategorijās:

  • Kultūra (literatūra, teātri, koncerti, izstādes, folklora, citi);
  • Izklaide (kino, klubi, kafejnīcas, aktīvā atpūta, citi);
  • Sports (basketbols, futbols, hokejs, citi);
  • Sabiedrība (talkas, dievkalpojumi, kapu svētki, semināri, kursi, izlaidumi, salidojumi, citi);
  • Bērniem (izrādes, kino, citi);
  • Citi pasākumi (pasākumi).


Iespēja ievietot plašu informāciju par gaidāmo pasākumu - Pasākuma nosaukums; Pasākuma apraksts; Pasākuma vieta; Pasākuma norises laiks; Adrese; Kontaktinformācija; Iespējams pievienot arī pasākuma afišu vai citu attēlu, kas attiecas uz pasākumu.

Izmantojot Pasākumu meklētāju lietotājam tiek sniegta iespēja ērti un ātri atrast interesējošo informāciju.

Lūdzam sūtīt informāciju par gaidāmajiem pasākumiem uz e-pastu: info@ventspilnieki.lv un pasākumi operatīvi tiks ievietoti pasākumu kalendārā un informācija būs pieejama portāla lietotājiem.

Iespēja izteikties un iepazīties ar viedokļiem Forumā

Portāla Forumā ir iespēja brīvi izteikties par sev aktuāliem, interesējošiem jautājumiem. Ir iespēja pašiem veidot savus tematus un apmainīties ar viedokļiem ar citiem portāla lietotājiem.

Iespēja izveidot tematus šādās Foruma kategorijās: Baumas un aizdomas; Māmiņu rūpes; Kas notiek Ventspilī?; Ventspils pārvalde; Sports; Sabiedriskā ēdināšana; Mājai un dārzam; Darbs un bizness; Jauniešu dzīve; Sūdzības, Ierosinājumi; Svarīgi sīkumi; Attiecības; Ventspils satiksme; Veselība; Ventspilniecēm.

Iespēja ievietot savu vietu sadaļā Vietas

Iespēja ievietot savu vietu sadaļā Vietas sekojošās kategorijās: Atpūtas bāzes un Vietas; Viesu nami un kempingi; Viesnīcas; Spēļu zāles; Kafejnīcas un Restorāni; Bibliotēkas; Kultūras centri un nami; Muzeji; Skaistumkopšana; Sporta klubi; Kinoteātri; Klubi; Tirdzniecības centri.

Iespēja ievietot plašu informāciju: nosaukumu, kontaktinformāciju, aprakstu, fotoattēlus, atrašanās vietu kartē.  Ja, Jūsu vieta būs šajā sadaļā, tad ikviens varēs ātri un ērti atrast informāciju par Jums!

Ja vēlies savu vietu redzēt ventspilnieki.lv sadaļā Vietas tad atsūti informāciju uz e-pastu: info@ventspilnieki.lv vai zvani +371 26361815

Iespēja veidot savus Blogus

Sadaļa Blogi ir domāta tiem, kam ir ko teikt! Šajā sadaļā ir iespēja veidot blogus par interesantām un aktuālām tēmām sekojošās kategorijās: Ģimene/Attiecības; Sabiedrība/Politika; Pilsēta/Valsts; Bizness/Uzņēmējdarbība; Izglītība; Veselība; Reliģija/Ticība; Literatūra; Kultūra; Mūzika; Izklaide; Ceļojumi; Dzīvnieku pasaule; Auto; Sports.

Izmantojiet iespēju reģistrēties portālā, aizpildot Reģistrācijas formu. Kļūstot par reģistrētu portāla lietotāju Jums būs iespēja pievienot blogus.

Sadaļas Izklaide sniegtās iespējas

Foto galerijas

Sadaļā Foto galerijas ir iespējams ievietot un aplūkot foto albūmus sekojošās kategorijās: Ceļojumi; Vietas; Notikumi; Kultūras pasākumi; Tusiņi; Privātās; Dzīvnieki; Dabas skati; Negadījumi; Auto; Joki; Lietas; Citi. Lai sadaļā ievietotu savus foto albūmus Jums ir jāreģistrējas aizpildot Reģistrācijas formu. Foto albūmus arī variet sūtīt uz epastu: info@ventspilnieki.lv un mēs tos publicēsim portālā.

Prātnieks

Sadaļa Prātnieks ir vieta, kur erudītām un zinātkārām personībām palauzīt galvu minot krustvārdu mīklas!

Video

Sadaļā Video ir iespēja aplūkot video no dažādām dzīves situācijām. Ja Jums ir kāds labs video un vēlaties, lai to ievietojam portālā sūtiet uz e-pastu: info@ventspilnieki.lv

Spēles

Sadaļa Spēles domāta tiem, kas atslodzes mirklī vēlas paspēlēt kādu interesantu spēli!

Dzeja un Stāsti

Sadaļas Dzeja un Stāsti domātas radošām personībām, kuras vēlas publicēt savus darbus un nodot tos apskatīšanai un novērtēšanai plašākai auditorijai. Lai pievienotu dzeju vai stāstu Jums jāreģistrējas portālā aizpildot Reģistrācijas formu.