Skaidrīte, Justs, Skaidra
 
 • kredīta piedāvājums starp nopietnām personām
  kredīta piedāvājums starp..
  Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . veronica.dina2@gmail.com
  Kredits Piedavat aizdevumus..
  Amerikāņu akitas kucēni
  Amerikāņu akitas kucēni..
 • Regate Ventspilī
  Regate Ventspilī..
  Atremontētā stacijas ēka.
  Atremontētā stacijas ēka...
  Riteņbraucēju sezonas atklāšana
  Riteņbraucēju sezonas..
 • Padomju tehnika Ventspilī
  Padomju tehnika Ventspilī..
  Suņuki
  Suņuki..
  PII "Zīlītei" 50 gadu jubileja
  PII "Zīlītei" 50..
Rudenīgs sveiciens ventspilnieki.lv apmeklētājiem!

Pulksteņu rādītāji pagriezti par stundu atpakaļ, dienas kļuvušas īsākas, vakari tumšāki. Laiks nestāv uz vietas, tas iet savu dabīgo gaitu, noraujot no koku zariem pēdējās dzeltenās lapas. Gaisā jūtami pirmie ziemas vēstneši.


Foto: ventspilnieki.lv

Arī mēs nestāvam uz vietas un ejam laikam līdz, nu jau aizvadītas pirmās nedēļas, kopš portāls ventspilnieki.lv ir pieejams Jums mīļie apmeklētāji. Mēs priecājamies par katru jauno viesi mūsu portālā.

Portāla izstrādē esam ieguldījuši lielu un ilgstošu darbu. Portāls nav tapis viena vai divu mēnešu laikā. Ideja par šāda portāla nepieciešamību Ventspilī, mums radās pagājušā gada nogalē, kad arī tika sākti zīmēti pirmatnējie portāla vaibsti. Portālu ir izstrādājis, pats ar saviem spēkiem, jauns IT uzņēmums SIA „SENET”, kura pamatdarbība ir saistīta ar WEB aplikāciju un informācijas sistēmu izstrādi.

Mēs vēlējāmies sniegt sev un citiem modernu, kvalitatīvu interneta vietni, kas atbilstu mūsdienu tehnoloģijām un būtu ērti pārlūkojama. Vietni, kur būtu iespējams iegūt un apmainīties ar informāciju ikvienam.

Latvijā dzīvo vairāk kā 2 miljoni iedzīvotāju, no kuriem Ventspilī dzīvo apmēram 44 tūkstoši iedzīvotāju. Mēs visi veidojam Ventspils pilsētu, un noteikti mums katram ir ko teikt, vēl jo vairāk, mums katram ir tiesības teikt to ko domājam . Mēs vēlamies šo iespēju Jums dot mīļie ventspilnieki!

Nāciet un runājiet par sev aktuāliem notikumiem, pastāstiet par tiem arī citiem. Kļūsim atvērti! Pieņemsim labo, jauno un interesanto! Iespēja Jums ir dota, Jums tikai jāmāk tā izmantot!


Lai jauka un ražīga jaunā nedēļa!

Ar sveicieniem un laba vēlējumiem,
ventspilnieki.lv
 

Komentāri par rakstu: Rudenīgs sveiciens ventspilnieki.lv apmeklētājiem!
drisang
31.01.2015 21:39:23
Sveiki Mr & Mrs It īpaši, Šveicē, Kanādā, Beļģijā vai franču valodā, cita valsts esmu gatavs piedāvāt 500 miljonus € līdz € 10 ikvienam varēs atmaksāt ar procentu likmi 3% visiem, kas interesējas e-pastu man, kāds nav nopietni s atturēties. Mums ir personas, kas piedāvā aizdevumus starp indivīdiem, kam nepieciešama nopietna mazajiem uzņēmumiem, personas investīcijas tikai 3% līdz 5% interese par pieprasīto darīt rate.Nous vietējos aizdevumus un starptautisko aizdevumu, lai summai cilvēki visā world.We dot aizdevumus, kas jums jāmaksā ir minimāla. Mūsu organizācija nav banka. Sazinieties ar mums šodien, un ļaujiet mums zināt naudas summu, kuru vēlaties prêter.nous esam gatavi apmierināt mūsu klientus 72 stundu laikā pēc Jūsu pieprasījuma formulé.si jūs interesē saņemšanas, lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pasts: drisang.bernd@hotmail.com
Vārds 

Komentārs 


 
Foto galerijas
Laika ziņas

Piektdien vakarā

Apmācies, bez nokrišņiem
 1...3 °C
 R vējš 4..6 m/s

Sestdien naktī

Mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem
 -1...1 °C
 D/R vējš 0..2 m/s

Sestdien rītā

Mākoņains, bez nokrišņiem
 1...3 °C
 D/R vējš 4..6 m/s

Sestdien dienā

Apmācies, bez nokrišņiem
 4...6 °C
 D vējš 7..9 m/s
Avots: www.gismeteo.ru
Valūtas kursi
Ventspilnieki.lv jautā

Vai esi apmierināts ar savu dzīvi?Lai nobalsotu, norādiet atbildi.
Jaunākā galerija
kredīta piedāvājums starp nopietnām personām
kredīta piedāvājums starp nopietnām personām